PROVOZ NEPŘERUŠEN - děkujeme, že jste s námi

Provizní systém

ProteinBar nabízí affiliate program, který odměňuje registrované provozovatele webových stránek za přivedené zákazníky, a to formou provizí. Odkažte na Vašich stránkách na náš e-shop a vydělávejte tak společně s námi!

Máte internetový obchod nebo webové stránky a chtěli byste vydělat peníze navíc? Přihlašte se do našeho partnerského programu!

 

Jak by afilliate program probíhal?

Pokud nám banner nebo logo umístěné na Vašich stránkách přivede nového zákazníka , který u nás provede objednávku - dostanete provizi  5% z hodnoty objednávky! Vzhledem k našemu sortimentu (posilovací stroje) se může jedna provize vyšplhat do výše řádu tisíce korun!

Zákazníci jsou motivování objednávat online. Točíme vlastní videa, píšeme blog, tvoříme brand. Investujeme čas a peníze do toho, abychom se dostali do podvědomí lidí, i to pak může zvýšit proklikovost právě z Vašeho webu. Pokud už o nás někde zákazníci uslyší, budou mnohem více ochotni kliknout na banner s naším značkou a pro affilate partnera to zvyšuje šance na prodej a následné provize. Chceme, aby se jakákoliv spolupráce s námi nesla v duchu WIN/WIN strategie, neboť dlouhodobé vztahy a dlouhodobou spolupráci vnímáme jako zásadní obchodní příležitost a možnost k růstu. Pokud nám to zaměření našich webů dovolí, rádi budeme spolupracovat na vytváření zajímavých videí a článků.

Neváhejte a navažte spolupráci již dnes, čím dříve se spojíme, tím dříve můžeme začít společně růst!

 

Kontaktní informace:

www.ProteinBAR.cz

Telefon: +420 775 353 193 +420 774 898 028

E-mail: info@proteinbar.cz

LOGO (vektor) internetového obchodu: LOGO proteinbar vektor bez pozadi

 

 

Přihlásit se do provizního programu
Nemůžete vyplnit toto pole
 
Provozovatel webu Orthon partners s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.