PROVOZ NEPŘERUŠEN - děkujeme, že jste s námi

Provizní systém

Přihlásit se do provizního programu
Nemůžete vyplnit toto pole
 

ProteinBar nabízí affiliate program, který odměňuje registrované provozovatele webových stránek za přivedené zákazníky, a to formou provizí. Odkažte na Vašich stránkách na náš e-shop a vydělávejte tak společně s námi!

Máte internetový obchod nebo webové stránky a chtěli byste vydělat peníze navíc? Přihlašte se do našeho partnerského programu!

 

Jak by afilliate program probíhal?

Pokud nám banner nebo logo umístěné na Vašich stránkách přivede nového zákazníka , který u nás provede objednávku - dostanete provizi  5% z hodnoty objednávky! Vzhledem k našemu sortimentu (posilovací stroje) se může jedna provize vyšplhat do výše řádu tisíce korun!

Zákazníci jsou motivování objednávat online. Točíme vlastní videa, píšeme blog, tvoříme brand. Investujeme čas a peníze do toho, abychom se dostali do podvědomí lidí, i to pak může zvýšit proklikovost právě z Vašeho webu. Pokud už o nás někde zákazníci uslyší, budou mnohem více ochotni kliknout na banner s naším značkou a pro affilate partnera to zvyšuje šance na prodej a následné provize. Chceme, aby se jakákoliv spolupráce s námi nesla v duchu WIN/WIN strategie, neboť dlouhodobé vztahy a dlouhodobou spolupráci vnímáme jako zásadní obchodní příležitost a možnost k růstu. Pokud nám to zaměření našich webů dovolí, rádi budeme spolupracovat na vytváření zajímavých videí a článků.

Neváhejte a navažte spolupráci již dnes, čím dříve se spojíme, tím dříve můžeme začít společně růst!

 

Kontaktní informace:

www.ProteinBAR.cz

Telefon: +420 775 353 193 +420 774 898 028

E-mail: info@proteinbar.cz

LOGO (vektor) internetového obchodu: LOGO proteinbar vektor bez pozadi

 

 

Provozovatel webu Orthon partners s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.