PROVOZ NEPŘERUŠEN - děkujeme, že jste s námi

Účinek spalovačů tuků? Jedině při kombinaci s cvičením!

Screenshot_4

Pokaždé když se přelomí zima v jaro, začnou na nás ze všech stran vyskakovat upoutávky nejrůznějších „zaručených diet bez námahy“, převratných cvičebních strojů a stahovacích oblečení.

Přitom na to nejefektivnější, co na tvarování postavy zabere vždy, se zapomíná. Ano, milé slečny a dámy, bez cvičení to zkrátka nejde. Naštěstí nám však v hubnutí mohou pomoci tzv. spalovače tuků.

V přírodě se za spalovače tuků považují citrusy, které jsou přímo numero uno při potlačování celulitidy. Pomocí hrušek se zbavíte nenáviděné pneumatiky na břiše, grapefruit zase potlačí chuť na sladké a zaplní žaludek. Totéž platí o ananasu, který má velmi příznivý vliv na trávicí trakt.

Pokud se však rozhodnete radikálně zhubnout cvičením, věřte, že nejlépe kýženého výsledku dosáhnete díky spalovačům tuků, které jsou určeny pro sportovce. Obsahují v sobě účinné látky, minerály a extrakty bylin, jež vám dopomohou v redukci váhy a tvarování postavy.

A na závěr ještě jedna důležitá rada: nezapomínejte na pitný režim. Bez vody se totiž nedá žít, natož hubnout!

Provozovatel webu Orthon partners s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.