PROVOZ NEPŘERUŠEN - děkujeme, že jste s námi
  • 1 z 2
 

POSILOVACÍ STROJ ARSENAL SMITH MACHINE MC1000

Neohodnoceno
 

osilovací stroj ARSENAL MC1000 umožňuje procvičit širokou škálu cviků a je tak ideálním řešením pro Vaše domací fitness. Tréninková posilovací věž SM1000 je multipress včetně polohovací oddělitelné lavice s příjemným polstrováním a s dvojitým prošitím, která je již v ceně výrobku. Konstrukce tohoto posilovacího stroje umožňuje instalaci do rohu místnosti, takže výrazně šetří Váš prostor!

Posilovací stroj + multipress pro cvičení s kotoučovým závažím o průměru 25 nebo 50mm. Robustní konstrukce umožňuje použití tohoto stroje i v malých penzionech. Příčná pojezdová tyč je uložena ve vodicích tyčích a umožňuje celou škálu posilovacích cviků. Má 9 výškových poloh pro uložení pojezdové tyče. Bezpečnostní zarážka pro individuální cvičení. V ceně jsou rovněž všechny vyobrazené adaptéry. Konstrukce tohoto posilovacího stroje umožňuje instalaci do rohu místnosti, taže výrazně šetří Váš prostor!

Dostupnost Momentálně nedostupné
12 990 Kč
Kód produktu 1396
Značka ARSENAL
Kategorie fitness zařízení
 

• Stroj umožňuje použití kotoučů s otvorem 50 a 25mm
• Rozteč trnů 121 cm
• Podrobný tréninkový návod
• Zátěžové kotouče nejsou součástí ceny stroje

Délka: 206 cm
Šířka: 201 cm
Výška: 206 cm
Váha: 90 kg
Nosnost: 150 kg
Polohovací sedák: Ano
Polohovací opěra zad: Ano
Vnitřní rozteč pro uchopení: 115 mm
Počet výškových poloh: 9
Nosnost - uživatel i se závažím: 270 kg
Hmotnost 90 kg
 
Provozovatel webu Orthon partners s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.