PROVOZ NEPŘERUŠEN - děkujeme, že jste s námi

Sestavení jídelníčku

Sestavení jídelníčku přímo na míru

Usilovně trénujete, ale Vaše tělo stále nevypadá tak, jak byste chtěli? Chcete se cítit lépe, posílit imunitu, mít dostatek energie a dobrý pocit, že dáváte tělu to, co potřebuje? Nechte si sestavit odborně vypracovaný jídelníček na míru Vašim potřebám a cílům. 

K dosažení Vašich cílů není důležité jen cvičení, ale hlavně zdravá strava. Jedině v této kombinaci budou Vaše výsledky viditelnější a také trvalejší.

Sestavní jídelníčku je stejně jako trénink velmi individuální záležitostí, každý z nás je jiný, má jiné cíle, jiné chutě a je jinak zvyklý se během dne stravovat, ať už kvůli zaměstnání nebo ze zvyku. Proto ani univerzální jídelníček neexistuje.

Při sestavování jídelníčku dbáme na pravidelnost stravy během dne, pitný režim, bereme v úvahu potraviny, které nemáte rádi, které nesmíte (alergie) i potraviny, které z různých důvodů nejíte (vegetarianství aj.).

Sestavení jídelníčku je velká změna ve Vašem životě, která značně posílí Vaše odhodlání a chuť do cvičení. Naši klienti často říkají, že díky dodržování stravy se zlepšila jejich disciplína, což se vrátilo zpět do cvičení a mělo tak vliv na jejich výsledky.

Kontaktujte nás pro více informací

ProteinBAR
www.proteinbar.cz

tel. 775 353 193
mail:
info@proteinbar.cz

 

Untitled (14) 


Provozovatel webu Orthon partners s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.