PROVOZ NEPŘERUŠEN - děkujeme, že jste s námi
Akce Efekt lupa
 

Synephrine

12 hodnocení
 

Spalovač tuku Synephrine  je vysoce účinný doplněk stravy určený na redukci hmotnosti. Stimuluje termogenezi (tvorbu tepla v organismu), čímž zvyšuje energetický výdej, dokonce i bez fyzické zátěže.

Běžná cena 299 Kč
Ušetříte 30 Kč (–10 %)
269 Kč
Značka GymBeam
Webová stránka značky
Kategorie Spalovač tuku
Zvolte variantu
Kód produktu 1374/90 Počet tablet: 90 tablet Momentálně nedostupné 299 Kč 269 Kč
 

Nejprodávanější spalovač tuku Synephrine

Synephrine je vysoce funkční a účinnou látkou, která je efektivní při redukci hmotnosti. Tento spalovač tuku je založen na principu stimulace termogeneze, a tvoří tedy teplo v organismu, čímž se  zvyšuje energetický výdej i bez fyzické zátěže. Samozřejmě, pokud tento spalovač tuku doplníte io jakoukoliv fyzickou aktivitu spojenou se správným stravováním, vaše úbytky hmotnosti a odbourávání tuků bude rychleji. Synephrine zvyšuje  bazální metabolismus, který určuje kolik kalorií spálí vaše tělo v klidném stavu během jednoho dne.

 

Synephrine funguje na té bázi, že v organismu vyvolá pocit chladu, avšak působí jen na receptory, a proto tento pocit fyzicky nepocítíte, a tělo začne automaticky produkovat více tepla, to znamená, že začne spotřebovávat více energie, kterou získává z tuku. 

Účinky spalovače tuku Synephrine

 • stimuluje termogenezi
 • podporuje spalování nadbytečného tuku
 • redukuje hmotnost
 • zrychluje a stimuluje metabolismus, čímž zvyšuje spotřebu energie. 
 

Pro koho je Synephrine určen?

Synephrine doporučujeme užívat sportovcům, ale i běžným lidem, kteří touží po ztrátě nadbytečných kilogramů.  

 

Výhody spalovače tuků Synephrine

 • podporuje rychlou a efektivní redukci hmotnosti
 • účinné spalování tuků
 • termogenní a lipotropní účinek (tuk přeměňuje na tepeplnú energii nejen v klidu, ale i při fyzické aktivitě) 
 • úbytek na hmotnosti i bez fyzické aktivity
 • snižuje ukládání tuků
 • zvyšuje energeticky výdej v průběhu dne 
 • stimulační účinek

Funguje Synephrine i bez cvičení?

Samozřejmě, předpokladem pro dosažení dlouhodobého snížení hmotnosti je pohyb, který je součástí zvyšování energetického výdeje. Nicméně, synephrine účinkuje i bez fyzické zátěže. Přidáním správné životosprávy a pohybu zvýšíte účinky tohoto spalovače tuků, který zvyšuje bazální metabolismus, a při pohybové aktivitě uvolňuje energii z tuku ještě rychleji. 

 

Co tvrdí o Synephrine výzkumy?

Množství výzkumů potvrdilo, že výživové doplňky, které obsahují látku synephrine, skutečně podporují spalování tuku. Také několik dalších studii dokazuje, že synephrine má výrazný vliv na zvýšenou termogenezi, a je to nejlepší suplement na přírodní bázi nahrazující efedrin. 

 

Složení Synephrine

synephrine (Citrus aurantium), mikrokrystalická celulóza, dělící látka: stearan hořečnatý, sorbitol, fosforečnan vápenatý

 

Doporučené dávkování Synephrine

synephrine doporučujeme užívat 1- 3 tablety denně, nejlépe 30 minut před fyzickým výkonem. Je ho možné kombinovat s výživovými doplňky na bázi karnitinu nebo kofeinu, avšak určitě ne před spaním, protože je povzbuzující a mohl by způsobit nespavost.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 tableta
Energetická hodnota 41 kJ / 1 kcal
Tuky <10 mg
Sacharidy 0,37 g
Bílkoviny 15 mg
Synephrine (Citrus aurantlum) 125 mg
 
Provozovatel webu Orthon partners s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.