PROVOZ NEPŘERUŠEN - děkujeme, že jste s námi
 

Crossfit ribstol ARSENAL kov, 335 x 160 cm

2 hodnocení
 

Ribstol, nebo-li žebřina kovová s nerezovými příčnicemi o rozměrech 335 x 160 cm od výrobce ARSENAL. Ribstol je vhodná pro crossfit. Je připravena pro zapojení doplňků funkčního tréninku, jako například TRX, MILO-KIT atd. Ve spodní části žebřiny jsou dva adaptéry pro připojení osy s průměrem 50 mm. Nabízíme velice odolný výrobek vhodný pro komerční provoz v posilovně či fitness klubu.

UPOZORNĚNÍ:
Provádíme smontování žebřiny, pokud to zákazník vyžaduje. Neprovádíme instalaci žebřiny na zeď, protože nemůžeme ručit za kvalitu a typ zdiva. Jednoduše, nejsme oprávněni rozhodnout o vhodnosti instalace na Vámi zvolené místo. Nevíme, jaké instalace mohou být skryty v místě vrtání do zdi pod omítkou - elektroinstalace, voda a.j.. Z těchto důvodů si zákazník provádí instalaci sám nebo za pomoci stavební firmy (řemeslníka).

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 19 293 Kč
Ušetříte 103 Kč (–1 %)
19 190 Kč
   
Kód produktu 2571
Značka ARSENAL
Kategorie Žebřiny, bradla, hrazda
 
• Ocelová konstrukce ribstole z produktové dílny ARSENAL
• 2 x adaptér pro připojení osy s průměrem 50 mm

• Rozměry:

Celková výška : 335 cm
Výška rovné žebřiny : 263 cm
Délka základny : 158 cm
Šířka ribstole od zdi : 120 cm

Délka příčnic : 118 cm
Průměr úchopu příčnice : 32 mm
Rozteč mezi příčnicemi dole : 21 cm
Rozteč mezi příčnicemi nahoře : 33 cm

 

Délka: 158 cm
Šířka: 120 cm
Výška: 335 cm
Váha: 150 kg
Hmotnost 20 kg
 
Provozovatel webu Orthon partners s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.