PROVOZ NEPŘERUŠEN - děkujeme, že jste s námi

Frey nutrition

Protein je nejdůležitějším stavebním kamenem našeho těla, které v podstatě určuje Jak zdravý, svalnatý a silný jsme. Protein má zásadní význam nejen pro kulturistika budovat svalovou hmotu, každá lidská bytost potřebuje protein, protože bez bílkovin žádný život by bylo možné.

Průměrný doporučení pro sportovce je přibližně 2 g bílkovin na kilogram tělesné Wicht budovat svalovou hmotu. 80-kg sportovec tedy potřebovat asi 160 g bílkovin denně pro budování svalů. Nezřídka používají velmi pokročilé sportovce a vrcholové sportovce 3 až 4 g bílkovin na kilogram tělesné hmotnosti a výtěžnosti vynikající výsledky, pokud jde o růst a výkon svalů. Neměli bychom být schopni setkat s běžnou stravu požadovaný příjem bílkovin za den, jak je doporučeno doplnit vysoce kvalitní proteinový koncentrát s. Celkové množstvíproteinu by měl být optimálně rozděleny rovnoměrně na 4 až 5 jídel denně.

Žádné produkty od výrobce Frey nutrition nebyly nalezeny....

Provozovatel webu Orthon partners s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.